Chocolate Bar by Too Faced

Čokoláda sa narodila dvakrát, a to keď ju vypestovali pôvodní obyvatelia Ameriky a keď značka Too Faced priniesla na trh legendárnu paletu Chocolate Bar.

Dnes zamerajme svoje pohľady na extrémne populárnu paletu očných tieňov Chocolate Bar. Toľkokrát som odchádzala z drogérie s prázdnymi rukami, pretože som presvedčila samu seba, že ten rúž alebo tieň nepotrebujem, no akonáhle som stála v Sephore pred stojanom Too Faced bola som ochotná tam nechať celú moju výplatu a popravde už len málo chýbalo a takmer sa mi to podarilo, no stálo to skutočne za to?

Táto paleta ponúka 16 krásnych tieňov. Ako môžete vidieť aj škála farieb je bohatá, od tradičných hnedých farieb, cez ružové či červenkasté ako vínovočervená či fialová až po tmavé farby. Všetky sú označené jedinečnými menami, čo síce nie je až také potrebné, no detaily predsa navodzujú pocit dokonalosti, nie?

Taktiež veľmi oceňujem, že rozjasňujúce odtiene alebo "highlighty" sú dvojnásobnej veľkosti, nakoľko tie sa používajú najčastejšie a teda v inom prípade by sa veľmi rýchlo vypotrebovali. Navyše nie len vonkajší design ladí s názvom tejto palety (v preklade "Tabuľka čokolády"), ale aj vôňa. Áno, nie je to žiadny mýtus, tieto tiene skutočne voňajú ako čokoláda, čo značne spríjemňuje ranné chystanie sa do práce či školy.

S tieňmi z tejto palety sa mi pracuje veľmi dobre a je to úplne iná trieda od toho, čo poznáme z našich drogérii. Sú veľmi pekne pigmentované, no nechávajú aj priestor na vrstvenie farby. Krásne sa prepájajú jeden do druhého, čo v konečnom dôsledku navodzuje profesionálnejší výsledok, Tiež oceňujem rovnomerné vyváženie matných aj trblietavých tieňov, takže táto paleta nesadne len jednej osobe a ľahko s ňou dokážete vykúzliť tak jemnejšie a jednoduchšie denné líčenie, ako aj výraznejší a odvážnejší večerný či slávnostný vzhľad.

Jediné, čo by vás na tejto palete mohlo odradiť je, podľa mňa, jej cena, ktorá sa pohybuje okolo 50 €. Oplatí sa ju teda kúpiť? Ja tvrdím áno, no na druhej strane sa nájdu aj takí, ktorí stále tvrdia, že ani táto "čokoládka" nedosahuje kvality palety Naked od Urban Decay, no to už nechám na vás. Tak čo, pridáte si ju na zoznam tohtoročných vianočných prianí?

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...