Egg Sponge Elite Models

Štetce, ruky, hubky. Každý si aplikuje make up spôsobom, ktorý mu vyhovuje najviac a ja som vyskúšala už všetky. Dnes by som sa rada však venovala práve poslednému spomenutému - hubkám v tvare vajíčka či beauty blenderom (toto pomenovanie, ktoré je s hubkami už neoddeliteľne spojené vzniklo podľa mena ich najznámejšieho výrobcu). Ja som si prednedávnom zaobstarala už druhú a to od značky Elite Models, ktorú je možno nájsť na stojanoch Elite Models v predajniach Tesco.

Biela hubka má tradičný tvar vajíčka so zašpicateným vrchom pre precíznejšiu prácu na menej dostupným miestach, akým je predovšetkým okolie očí alebo nosa. Je menšej veľkosti a väčšia sa bohužiaľ nepredáva. Čo som si však všimla pri porovnávaní s mojou starou bolo, že sa v budúcnosti pravdepodobne trochu zväčší, veď sa sami presvedčte na obrázku nižšie. Taktiež som si uvedomila, že nová hubka bola na rozdiel od tej používanej oveľa viac tvrdá, no napriek tomu som mala pocit, že make up sa s ňou nanášala lepšie a ľahšie, keďže staršia do seba vsiakla viac produktu kvôli zväčšeným pórom, zatiaľ čo nová ho nádherne a prirodzene zapracovala do tváre a výsledok pôsobil veľmi prirodzene.

Samozrejme aj tu platí staré známe, že pred použitím treba hubku najprv namočiť a po práci s ňou ju treba s pomocou odličovacieho gélu vyčistiť. Odporúča sa, aby sa takáto starostlivosť opakovala každý deň, no ja niekedy pozabudnem a "vykúpem" ju až po 2-3 dňoch - zatiaľ sa nesťažovala.

Doposiaľ som nemala skúsenosť s hubkami značky Beauty Blender alebo Real Techniques, o ktorých som počula len samé chvály a to by som v budúcnosti rada zmenila. Avšak táto od značky Elite nie je pre mňa žiadnym sklamaním a pre bežného používateľa, ktorý chce vyskúšať niečo nové, je podľa mňa jednou z tých pravých volieb.

Aký spôsob aplikácie používate najčastejšie vy? Máte skúsenosti aj s inými hubkami? Dajte mi vedieť v komentároch.

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...