Essie - letné lakovanie

V čase, keď internet pomaly začínajú letné články nahrádzať nápady na skrášlenie školských dní, ja som sa rozhodla to slniečko ešte na stránke ponechať. Prinášam vám recenziu a zhodnotenie tohtoročných letných farieb lakov.

Essie Saltwater Happy

Prvá farba, ktorú vnímam za veľký boom tohto leta a čiastočne aj jemu predchádzajúcej jari je tzv. baby blue, ktorá je reprezentovaná slabomodrým odtieňom. Lak Essie Saltwater Happy to kategórie týchto farieb rozhodne patrí, aj keď sa radí skôr k ich (o trochu) tmavším tónom. Jeho aplikácia bola síce zdĺhavejšia, keďže na úplné prekrytie vyžadoval 3 vrstvy, no na druhej strane, rovnako ako všetky produkty tejto značky ponúka dlhotrvajúci efekt (momentálne ho mám na nechtoch už 6 deň a nevidím žiadnu výraznú zmenu od momentu aplikácie a pravdepodobne si ho nechám ešte pár dní).

Essie Happy Wife, Happy Life

Kto povedal, že červený lak sa môže nosiť len na Vianoce? Ja rozhodne nie a s týmto odtieňom rozhodne zabodujete. Na tejto konkrétnej farbe nie je zaujímavé (a pravdivé) len jej pomenovanie, ale aj odtieň, ktorý sa pri každom svetle zmení - od oranžovočervenej až po klasickú Hollywood red. Ak máš teda v lete chuť a odvahu na niečo výraznejšie, Essie Happy Wife, Happy Life je tá správna voľba. Navyše práca s ním je spomedzi všetkých spomenutých najjednoduchšia a najrýchlejšia avšak so zachovaním pozitíva v podobe dlhej trvácnosti.

Essie Fiji

Jeden z najpopulárnejších a najobľúbenejších odtieňov značky Essie rozhodne nemôže chýbať ani v tvojej letnej výbave. Fiji je jednoduchý, no krásny jemný nádych ružovej, pri ktorom som nikdy neriešila či sa mi bude hodiť k takým šatám alebo onakému tričku (#problémyžien). S aplikáciu je to podobné ako u Saltwater Happy - 3-4 vrstvy, no výsledok naozaj stojí za to a ja ho aj napriek tomu môžem a musím označiť za môj najobľúbenejší.

A ktorý lak je váš najobľúbenejší na toto obdobie?

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...