Juicy Shaker

"Shake it and love it!"

Takto ospevovali milovníci krásy na sociálnych sieťach nový produkt od značky Lancôme - Juicy Shaker a ja som tam nemohla chýbať.

Pretrepať, nemiešať. Tieto slová nemusí vyslovovať už len James Bond. Juicy Shaker sa skladá z dvoch substancii - pigmentu a oleja, ktorých premiešaním vznikne unikátna farba. No je skutočne natoľko unikátny, že stojí za tie peniaze? (Pozn. jeden Juicy Shaker sa cenovo pohybuje okolo 17-22€).

Treba však uznať, že zvláštnoťou tohoto malého zázraku nie je však iba jeho príjemná konzistencia skutočne pripomínajúca olej, ale aj doposiaľ nevidený typ aplikátoru, ktorý možno popísať ako zašpicatenú hubku. Prostredníctvom nej si jednoduchým "ťapkaním" prenesiete farbu na pery. No musím vás vopred upozorniť - nečakajte žiadnu výraznú pigmentáciu, pretože Juicy Shaker dodáva perám len jemné sfarbenie. Celkový vonkajší dojem však pôsobí veľmi prirodzene, no viditeľne a preto sú tieto "lip oils" ako stvorené na každodenné líčenie. Taktiež ich môžete aplikovať navrch rúžu a tým ho farebne doplniť či spríjemniť jeho nosenie.

V ponuke sa nachádza 13 rôznych odtieňov, preto niet pochýb o tom, že si každá nájde ten svoj. A mimochodom, spomínala som už ako skvele voňajú? Ja mám tri odtiene - Berry Tale (372) je po pretrepaní ružovo-červeného sfarbenia a vynikajúco sa nosí, pokiaľ mám náladu trochu môj vzhľad oživiť. Meli Melon (301) je môj najobľúbenejší odtieň a pomaly nie je dňa, kedy som si ho nevzala. Jemne ružová farba určite pristane žene akéhokoľvek veku a hodí sa ku každej farbe pleti. Posledným, mnou vlastneným odtieňom je Berry In Love (283). Tento slivkový odtieň si tak trochu schovávam na jeseň, pretože sa na toto ročné obdobie bude perfektne hodiť.

Meli Melon (301)

Juicy Shaker bude váš najlepší kamarát, kamkoľvek sa pohnete, pretože v kabelke nezaberie takmer žiadne miesto, pri výbere tej správnej farby sa bude hodiť ku každému make up-u, ktorý si zvolíte a naniesť ho dokážete bez zrkadielka, kľudne aj na ulici po ceste do práce či školy. Preto, aj napriek jeho vyššej cene ho môžem len odporučiť a to každému. Taktiež je to veľmi originálny nápad na darček, ktorým určite nič nepokazíte.

TIP: Vo Fann Parfumériách, ale aj Marionnaud mávajú častokrát na značku Lancôme zľavy aj do výšky 20%, tak ich rozhodne nepremeškajte

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...