L´oréal Nude Magique Cushion

Všetci o ňom hovoria! Všetci ho majú! Všetci ho milujú!

Reč je o novinke z dielne L´oréal - tekutý make up v hubke, ináč známy ako Cushion foundation. Kde sa vzal - tu sa vzal, priletel k nám až z ďalekej Ázie, kde sú podobné produkty už dlhšie v kurze, následne sa usadil v Amerike a západnejších krajinách, no a teraz si ho konečne môžeme vyskúšať aj my. Takýto typ make up-u samozrejme nie je u nás úplnou novotou, keďže rovnaký predáva aj značka Lancôme, no ten je o poznanie drahší.

Tento make up ponúka po nanesení sviežu, hydratovanú a rozjasnenú pleť. Krytie je po prvej aplikácii jemné, no vrstvením môžete dosiahnuť naozaj krásny efekt zjednotenej pleti. Ja osobne preferujem skôr ľahšie krytie a to sa mi na tomto produkte veľmi páči - môže ho používať viacero ľudí súčasne, pričom každý si ho prispôsobí svojim potrebám. Ako môžete vidieť na fotografii nižšie, jedna vrstva rozhodne neprekryje všetky nedokonalosti a nenavodí vzhľad porcelánovej pleti, no ja som s výsledkom spokojná i keď mám pocit, že odtieň (03 Vanilla) je na mňa trošičku tmavý, no dúfam, že po víkendovom opaľovaní to bude už v poriadku.

Balenie je skutočne krásne a praktické, takže sa hodí aj na cestovanie a keďže obsahuje aj hubku, ktorou si make up aplikujete, máte o starosť menej. Veľké plus dávam zrkadielku, ktoré sa nachádza vo vnútri a ktoré pôsobí skutočne luxusne.

Nemôžem povedať, že som týmto produktom 100% ohromená, vzhľadom na to, koľko ho na internete glorifikovali, no celkovo som s make up-om L´oréal Nude Magique Cushion veľmi spokojná a odporučila by som ho každému, kto chce počas leta zažiariť, no nemať zároveň pocit ťažkého nalíčenia.

Vyskúšali ste ho už aj vy? Čo naň hovoríte?

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...