Sephora na Slovensku?

Dátum 27. 07. 2016 by sme si mali poriadne zapamätať a zapísať do diárov, pretože Sephora opäť otvorila svoje brány, a to aj pre nás.

Nie, bohužiaľ na Slovensku kamennú predajňu zatiaľ nemáme a v blízkej dobre pravdepodobne ani nebudeme mať, avšak za jej produktami nebudeme musieť už cestovať do Čiech - oni totiž poputujú za nami.

Poďme si však najprv povedať niečo priamo k tejto francúzska značka. Sephora bola založená v roku 1970 v samom srdci všetkej krásy a módy - v Paríži. No viete odkiaľ pochádza jej názov Sephora? Ide o grécku podobu mena manželky proroka Mojžiša, ktorý priniesol na dvoch kamenných tabuliach Desatoro Božích prikázaní. Sephora má otvorených viac ako 1900 predajní vo viac ako 29 štátoch po celom svete a spolupracuje s viac ako 300 kozmetickými značkami.

Ale prečo vám toto všetko hovorím? Pretože česká pobočka Sephory práve včera zverejnila úžasnú správu. Od tohto dňa môžeme nakupovať v ich novom e-shope. Samozrejme som pre vás zisťovala aj nejaké podrobnosti či už ohľadom dodania alebo poštovného, ktoré bez ohľadu na sumu nákupu bude (v prepočte na eurá) vo výške 5,51€, pričom spomínaná doba dodania objednávky bude v rozsahu 1-3 pracovných dní. Taktiež, pokiaľ ste zapísané vo vernostnom programe a máte svoju zákaznícku kartičku Sephora, nezabudnite si zriadiť online účet, aby ste body mohli zbierať aj pri online nákupoch - všetky podrobnosti o tom ako postupovať pri nákupe a zriadení online konta nájdete na stránke www.sephora.cz

Tak a teraz už len hurá nakupovať!

XO,

Queen B

Comment Box is loading comments...